WIEJSKIE ŻYCIE

Przypominacie sobie gdy byliście małymi dziećmi i spędzaliście czas na zabawie w gospodarstwo to w domu bądź u dziadka. Gra Wiejskie Życie pozwoli wam przenieść się ponownie w czasy życia na wsi. Zostaniesz właścicielem gospodarstwa i zaczniesz dysponować nim.

Zaczynasz zabawę od niewielkiej ilości zasobów na swojej farmie w skład których wchodzi min. dom, krowa czy niewielki ogródek. Będziesz zajmował się hodowlą i opieką nad swoimi zwierzętami a także doglądaniem warzyw i owoców. Z uzyskanych zbiorów wyrabiaj własne przetwory: z owoców dżemy, soki i wina, a z mleka od swoich krów nabiał. Jeśli będziesz umiejętnie zarządzał swoją zagrodą, uzyskasz większe plony, a to przyspieszy rozwój twojego gospodarstwa. Sprzedając produkty wytworzone na swojej farmie zdobędziesz pieniądze, które pozwolą ci na zakup nowego sprzętu, owoców i warzyw oraz na hodowlę. Rozkwit twojej farmy jest jednoznaczny z większą możliwością zakupów, które poszerzają gospodarstwo o nowe warzywa, owoce czy sprzęt rolniczy.

Życie na farmie toczy się w sceneriach zielonych bujnych traw, wiosennych pięknych barw, zimowych śniegów oraz piaszczystego otoczenia. Jedną z misji w rozgrywce są tzw. „Odwiedziny u babci”, gdzie należy zająć się na przykład produkcją mąki kukurydzianej. Przejście zadań gwarantuje różnego rodzaju użyteczne przedmioty, a także istotne na farmie .

Zapraszajcie swoich kolegów do zabawy, bo im więcej znajomych, tym więcej otrzymacie prezentów od nich, a są one niezbędne do rozwoju farmy. Polecam tę grę wszystkim sympatykom tego typu rozgrywek!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
WIEJSKIE ŻYCIE, 9.0 out of 10 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *