Urban Rivals

Urban Rivals to internetowa niepowtarzalna gra karciana na przeglądarkę, która z pewnością zapewni dużo świetnej rozrywki wszystkim fanom lubiącym tego typu rozgrywki. Skompletuj talie kart, tworząc swój gang i stocz emocjonujące spotkania z innymi graczami w oknie przeglądarki.

Rozgrywka polega na skompletowaniu kart przedstawiających członków mafii i toczeniu karcianych konfrontacji w sieci z graczami z całego świata. W początkowej fazie gry mamy do wyboru niewielką talię składającą się z 8 kart. Najpierw musimy zdecydować jakim rodzajem kart chcemy grać. Wybierać możemy spośród grupy trzech typów kart: Action, Danger albo Cool. Do użytku graczy zostało utworzonych aż 750 bohaterów z 23 klanów, a kolejne są wciąż dodawane. Rozgrywka nie wrzuca was od razu na głęboką wodę, gdyż opcja samouczka pozwoli wam opanować podstawowe reguły gry. W związku z tym startujemy w pokoju gdzie znajdują się osoby które dopiero co podejmują wyzwanie w grze. Każdy z graczy ma do dyspozycji po cztery , w starciu za każdym razem bierze udział po dwóch graczy. są wyrzucane przez nich, jedna naprzeciw drugiej. Potyczki odbywają się na rozmaitych arenach, ponieważ rodzaj lokalizacji w której toczony jest pojedynek będzie uzależniony w dużym stopniu od poziomu jaki posiada nasz bohater. Każda z kart ma określony wskaźnik siły a także możliwość jej wzrostu. Po każdej potyczce gracze uzyskują doświadczenie oraz różne bonusy. Dzięki temu powiększamy własną talię i przechodzimy wyżej w rankingu graczy oraz dostajemy się do bardziej elitarnych rozgrywek.

Jest to aktualnie jedna z najlepszych rozgrywek z gatunku Collectible Card Game dostępnych w sieci, która zrzesza już ponad 500 tysięcy graczy. Jeśli poza współzawodnictwem z innymi graczami lubisz zbierać karty po to żeby stworzyć wspaniałą kolekcję i talię, warto żebyś zainteresował się tą grą.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *