Świat Marzeń – Dreamfields

Jeśli spędzałeś długie godziny grając w „Wiejskie Życie” lub „Pet Party” to bez wątpienia musisz spróbować swoich możliwości w grze „Świat – Dreamfields”, ich bliźniaczej produkcji!

W grze Świat Marzeń Dreamfields wykorzystamy do pomocy przy rozbudowie naszej osady zabawne i łase niedźwiadki, których to jedyną zapłatą jest słoiczek malinoweg dżemu! Pomimo bardzo rozbudowanego interfejsu gry – nie będziemy mieli kłopotu z odnalezieniem się w nim, wszystko to za sprawą dobrze dopracowanego samouczka.
Głównie rozgrywka polega na przemieszczeniu się w fantastycznym świecie i poszukiwaniu umiejscowionych na jego terenie zasobów, z których każdy posłuży nam do upiększania osady. Tak więc Dreamfields to w jakimś stopniu craftingowa, gdzie zdobyte zasoby posłużą nam do konstruowania nowocześniejszych rodzajów narzędzi, budowli i zasobów. W grze nie tylko otrzymamy wsparcie zaprzyjaźnionych zwierzaków, będziemy także mogli stworzyć w swojej wyobraźni inne gatunki zwierząt, począwszy od chomika a skończywszy na bajkowym smoku.
Nie czekaj więc, lecz wkrocz do kolorowej krainy Dreamfields gdzie zaznasz ogrom wrażeń!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Świat Marzeń - Dreamfields, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *