Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms to strategia czasu rzeczywistego (RTS), która pochodzi z serii Stronghold. Tak jak to miało miejsce w poprzednich tytułach, gra osadzona jest w realiach średniowiecznej Europy. Aby rozpocząć rozgrywkę z tą grą potrzebna jest instalacja jej na swoim dysku. Podstawowym celem rozgrywki jest troszczenie się o rozwój oraz perfekcyjną osłonę twoich zamków przed przeciwnikami .

Konstruuj wioski i tocz walki z pozostałymi wrogami. Wspólnie ze swoimi żołnierzami bronisz swoich terytoriów i cały czas rozszerzasz obszar swych wpływów…Zadbaj również o sprawy ekonomiczne własnego zamku i swoich osad oraz stwórz mocną armię, która będzie chronić twoje dobra. Nie możesz zapominać o dostarczaniu potrzebnych surowców dzięki którym twój fort będzie się poprawnie rozwijał. Produkuj lub zdobywaj poprzez walkę różne surowce, narzędzia i pokarm, dzięki którym osiągniesz dominację nad przeciwnikami.W grze Stronghold Kingdoms tworzysz postać własnego bohatera, który zdobywa umiejętności w trakcie gry. I tak zmieniasz się typowego rolnika w pana, który cieszy się wielką sławą i poważaniem. Jeśli szczęście będzie ci służyć, to możesz wraz ze własnym silnym wojskiem przejąć rolę hrabiego a nawet silnego władcy.
Przygoda w Stronghold Kingdoms umożliwiona jest przy pomocy obszernego na 20 MB klienta, który umożliwia nam łączność z serwerem gry, niewymagane jest posiadanie pecetowej wersji gry.
Launcher zapewnia nam szybką i bezpłatną aktualizację gry, dzięki czemu bez przerwy partycypujemy w życiu gry i jej społeczności, bez wymuszenia nadmiernego poświęcania czasu na aktualizację gry.

Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej, gdyż każda minuta poza serwerem gry oddala możliwość osiągnięcia przez ciebie miana imperialnego władcy!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *