Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time to gra z gatunku , która została osadzona w realiach Anime oraz . Tytuł wykonał samodzielny polski zespół. Gra jest bezpłatna i dostępna przez przeglądarkę, jak i również przystosowana do tego, aby używać jej w odsłonie na telefon.

Świat Shadow Time łączy w sobie dużo epizodów z przygód znanych Mang & Anime. Akcja gry toczy się w świecie Shadow Time, którego idealna harmonia zostaje zakłócona przez Jeźdźców Apokalipsy pragnących przejąć panowanie. Zło w postaci demonów, różnej maści kreatur wyrusza w podróż po krainie. W tym miejscu zjawia się nasz , przed którym stoi misja powstrzymania całej tej klęsce.

Na starcie gry przychodzi nam wybrać jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda z ras dysponuje indywidualnymi właściwościami przejawiającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji, a także fach charakterystyczny dla każdej z kreacji.

W celu zdobycia doświadczenia nie tylko trzeba walczyć z wrogami. Warto rozejrzeć się za różnego rodzaju misjami. I jak na dobry RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi zadaniami. Prócz questów związanych z kluczowym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji także szereg misji pobocznych, które dają nam do dyspozycji przejście questów nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako misję dzienną.

Gra jest światem otwartym i może zawierać treści z różnych Mang & Anime. W grze nie doszukujmy się jednak dokładnego odwzorowania autentycznych motywów, gdyż gra toczy się własnym życiem, aby każda osoba mogła napawać się wspólną zabawą przez wyrównany poziom.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Shadow Time, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *