Rage War

Interesujesz się podróżą w czasie? Pragniesz wojny? Szukasz nowych wyzwań w rozgrywce? Wiesz, że tak właśnie jest! Zapoznaj się z nową strategią, która spełni Twoje marzenia – Rage War!

Rage War to wyjątkowa strategia nie tylko ze względu na rewelacyjną oprawę graficzną czy walki w czasie realnym!
Podczas niesamowitej wędrówki można odnajdywać dawne królestwa, zbadać zapomniane państwa i przepisać karty czasu na nowo.

Twoja misja jest prosta: przenieś się w czasie, zbuduj ogromną armię, rozwiń wielkie cesarstwo i znajdź każdą z zagubionych części Maszyny Czasu.
Barbarzyńscy wrogowie oraz dzikie hordy będą testować Twoje siły w każdej erze, ale to tylko jeden z całej masy problemów.
Ambitni uczestnicy gry z całego globu mają identyczny cel co Ty – dominację nad przeciwnikiem w każdym momencie gry. Nie martw się – zawsze masz do dyspozycji wsparcie sojuszników! Zachęć ich do wspólnej gry i stwórzcie potężne cesarstwo, gdzie możecie rywalizować z przeciwnikiem ramię w ramię.
Doskonal unikalny styl i wygrywaj nagrody kończąc z sukcesem powierzone ci misje oraz zadania.

Zbuduj silną gospodarkę i zyskuj bezcenne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Posiądź nowe nauki z ogromnego drzewka dostępnych technologii. Pozwoli to na konstruowania lepszych budynków, jednostek i inne ulepszenia.
Zamień rozwojem swój gród z maleńkiej osady w tętniące życiem imperium.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *