PokeWars

PokeWars

Uwielbiasz Pokemony? To świetnie! W przeglądarkowej grze PokeWars znajdziesz je wszystkie! Gra oferuje ogromny świat z setkami lokacji pełnych Pokemonów i przedmiotów.
Ale co to byłaby za gra bez rywalizacji? Masz możliwość brania udziału w turniejach, walkach rankingowych oraz wielu innych wyzwaniach!

W grach przeglądarkowych istotnym elementem jest wykonywanie zadań, współzawodnictwo oraz pomoc przyjaciołom. Weź udział w wyzwaniu czasowym i rywalizuj z innymi graczami, wygra ten kto w szybszym czasie wykona zadanie. Pomoc Profesorowi Oakowi oraz Elmowi, którą będziesz mógł ofiarować poprzez realizację przygotowanego przez nich , z pewnością da Ci wiele satysfakcji, a obaj Profesorowie odwdzięczą się za nią niepowtarzalną nagrodą.

Rywalizacja jest ważnym elementem w każdej grze. Ale co po niej, skoro nie ma gdzie sprawdzić, czy jesteś najlepszym trenerem? W PokeWars dostępnych jest kilka rankingów graczy i stowarzyszeń, dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy jesteś na szczycie!

Gra jest bardzo rozbudowana i właśnie dlatego powstała ściśle złączona z nią encyklopedia. Dostępny dla Ciebie w każdej chwili– PokeDex. W połączeniu z samouczkiem, który prowadzi sam Profesor Oak, z pewnością sprawi, że szybko zorientujesz się jak poruszać się w tym wielkim świecie pełnym Pokemonów.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *