Moje Małe Tesco

Moje Małe Tesco

Czarująca Majka z porwie Cię ze sobą w świat gry Moje Małe i wyjaśni krok po kroku jak rozporządzać swoim sklepem. Stwórz własne , kupuj artykuły i zatowaruj półki. Udekoruj wedle własnego gustu.

Twoim zadaniem jest dopilnowanie tego, by klienci byli zadowoleni! Poznaj ich po imieniu, rozmawiaj z nimi, zrozum ich zainteresowania i na tych fundamentach rozporządzaj dostawami. Znajdź własne podejście na skuteczny biznes.

Opcja gry on-line umożliwia wymianę handlową z pozostałymi handlowcami i konkurowanie ze znajomymi i najbliższą rodziną. Dowiedzieć, kto z Was może poprowadzić najbardziej efektywny obiekt handlowy.

W Moje Małe Tesco masz możliwość gry gdzie tylko masz ochotę i gdy potrzebujesz, np. na telefonie. Moje Małe Tesco to niekończąca się zabawa dla graczy.

Bądź cały czas na bieżąco z tym, co dzieje się w marketach Tesco! Poznawaj promocje w momencie robienia zakupów. Odszukasz je także w swoim wirtualnym markecie! W asortymencie odszukasz także towary osiągalne jedynie sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)

Warto zagrać także w:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *