Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi

Wkrocz do niesamowitego świata Łowców i zwalczaj hordy krwiożerczych zombi w bezpłatnej fabularnej grze RPG Łowcy Zombi: Apokalipsa!

Przygoda rozpoczyna się w centrum Nowego Jorku, kiedy nagle wybucha epidemia, siejąc panikę i śmierć. We wszechobecnym harmiderze, zadajesz sobie pytania: czy ochronisz swoich najbliższych? Czy stawisz czoła wyzwaniu i pokonasz dyrektor złowrogiej korporacji? Ruszaj przed siebie, likwidując śmiertelne zagrożenie. Nieżywi czają się na każdym kroku, więc przed tobą długa droga… Przed tobą wiele historii, niesamowitych zadań i dziesiątków nagród oraz przedmiotów, w które wyposażysz swojego bohatera.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa odnajdziesz nie tylko kampanię, ale również tryby PvP (gracz kontra gracz), w których staniesz w szranki z losowymi graczami lub członkami gildii. W gangu odnajdziesz niepowtarzalne budowle i bonusy oraz związane z nimi moduły gry jak np. Wojna o Schron. Rozbudowuj własny gang i rywalizuj z innymi gangami o miano najpotężniejszego i najbardziej niebezpiecznego gangu w grze! Rozsądnie inwestuj zasoby swojego gangu. Odnajdź najlepszy schemat postępu.

Walcz o miano najmocniejszego Łowcy i stań się postrachem rywali. Podążaj na szczyt w wewnętrznym rankingu najwaleczniejszych Łowców, startuj w zawodach, aby zdobyć cenne prezenty. W grze Łowcy Zombi kluczowi są inni gracze, z którymi będziesz miał kontakt nie tylko podczas kompletowania trybów gry, ale również poprzez czat, forum oraz wewnętrzną pocztę.

Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarki internetowe, a dzięki responsywnemu designowi pozwala na zabawę zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Instalki są do pobrania zarówno z Google Play jak i z iTunes.

Zagraj i przekonaj się już teraz, jak kończy się wątek fabularny gry!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *