Legends of Honor

Legends of Honor

W spustoszonym wojną państwie, rozdartym pomiędzy 3 współzawodniczące odłamy, przetrwanie i dobrobyt są przywilejem mocnych. W grze Legends of Honor mury rosną, a są burzone w jednej chwili. Nie zwlekaj, zbieraj wojska i przygotuj bohaterów do !

Gra przeglądarkowa Legends of Honor to MMO, która łączy wartką akcję ze strategicznym wznoszeniem imperium, w której przemyślane zamierzenia potrafią przesądzić o niepowtarzalnym sukcesie lub powalającej przegranej. Nie wszystkie jednak batalie wygrywa się na mieczem, a strategia budowy dostatniego zamku jest jednakowo ważna co strategia wygrywania niesamowitych potyczek PvP. Jako pan fortecy masz obowiązek konstruować ogromne budowle, werbować potężnych wojowników i troszczyć się, by mury wytrzymały napór krwiożerczych przeciwników. Czy posiadasz to, czego potrzeba, by zostać legendą honoru?

Legends of Honor łączy wojnę, strategiczny rozwój i rekrutację wojska, w związku z tym gracze muszą planować rozważnie każdy swój ruch i napadać wrogów bez wahania, bo w przeciwnym wypadku ich zamek przekształci się w gruzy.

W grze dostępna jest obszerna mapa świata, która pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się i dokładne rozplanowanie potyczek. Żołnierze dostają premie do ataku i kary do defensywy w związku od ukształtowania terenu. Bohaterowie mogą tworzyć w lasach pułapki na wrogie odziały i wdrapywać się na pagórki, by oglądać okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu oddziałów nieprzyjaciela.

W tej grze przeglądarkowej nie jesteś zobligowany wojować samemu. Złóż przysięgę wierności jednej z trzech arystokratycznych frakcji i dołącz do sojuszy z ludźmi z całego globu, by wspólnymi siłami triumfować w morderczych bitwach PvP, które zdecydują o żywocie tych średniowiecznych krain.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *