Ikariam

Ikariam to internetowa gra online w przeglądarce, której fabuła toczy się w starożytności. Czy w dzieciństwie wyobrażałeś sobie siebie jako niezastąpionego przywódcę, który chce zapewnić swojemu królestwu rozkwit gospodarczy i militarną siłę? Jeśli uwielbiasz gry tego typu – warto zwrócić uwagę tą grę.

Znajdź się w okresie, gdzie głównym zadaniem będzie konstrukcja miast, wymiana handlowa czy zdobywanie nowych wysp. Jako władca dbaj o swoje siły robocze, które umożliwią ci dostęp do wszystkich wartościowych materiałów na terenie twojej wyspy. Najważniejsze jest rozbudowywanie twojego państwa i skup się na tym, gdyż od tego uzależniona jest twoja potęga. Musisz budować coraz to nowocześniejsze budowle, dzięki którym otworzą ci się kolejne opcje. Nie zapominaj o swoich podwładnych, dostarczaj im zaopatrzenie i uzupełniaj braki w magazynach, aby móc handlować z pozostałymi graczami. Wymieniaj się z nimi zasobami, zawieraj sojusze w celu zwiększenia przewagi siły nad wrogiem. Będziesz kierować swoimi oddziałami armii, ich potęga będzie zależała od twoich zdolności taktycznych. W każdym momencie możesz również skorzystać z sugestii jednego z czterech mentorów odpowiedzialnych za poszczególne warianty w grze: miasta, wojsko, badania technologiczne i dyplomacja.

Ikariam to wyjątkowa w swoim rodzaju , która przeniesie cię w czasy starożytnych cywilizacji i pozwoli ci pokierować rozkwitem twojego własnego miasta. Chcesz się wpisać w karty historii? Nie zwlekaj. Zacznij swoją rozgrywkę już teraz!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *