Goalunited

Stań się rozpoznawalnym menagerem, decyduj o przyszłości powierzonej twojej opiece grupy, wykaż się kreatywnością w czasie ustalania taktyki i wykorzystaj własne doświadczenie, w trakcie przeprowadzania poważnych transferów!

To gra, która w dużym stopniu sprawdza gracza pod kątem umiejętności administrowania i podejmowania decyzji z pełną świadomością ich konsekwencji. Gra wymaga od nas ogromnego zaangażowania, zadanie menadżerskie nie zamykają się w pilnowaniu kalendarza rozgrywek i modyfikacji składu drużyny. Jako zarządcy klubu nie tylko zatroszczymy się o roszady osobowe w klubie oraz rozwiniemy piłkarzy do meczy, ale staniemy się również odpowiedzialni za jakość naszego stadionu i stopień jego przygotowania.Odpowiednie inwestycje w podnoszenie standardu boiska, oraz pobliskich trybun z czasem zostaną dla nas źródłem wielkiego bogactwa.Grę rozpoczniemy przy wsparciu samouczka, który wymusi na nas zaznajomienie się z najważniejszymi opcjami, to znaczy modyfikacją składu i taktyki drużyny, oraz kreowaniem harmonogramu szkoleń. Goalunited to gra skierowana głównie do fanów piłki nożnej, którzy znajdą w niej wiele szans na wirtualną realizację planów zupełnie realnych.
W przypadku, gdy lubisz konkurencję i od zawsze czułeś w sobie przeznacznie do administrowania futbolową drużyną, to nie czekaj ani minuty i zbadaj własne możliwości.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *