Big Farm

Rozgrywkę w Big Farm zaczynamy jako początkujący ale pełen zapału rolnik. Kreujemy i urządzamy nasze gospodarstwo od początku sami podejmując decyzję jakie i chcemy pielęgnować.

Stojąc na czele farmy w Big Farm jesteśmy zobligowani pamiętać o wielu obszarach działalności. Nasze zwięrzęta powinny mieć dostęp do właściwej karmy tak aby mogły rosnąć i się rozmnażać. Roślinom również musimy zagwarantować dobre warunki do rozwoju. Jeśli zadbamy o to wszystko zostaniemy wynagrodzeni nadwyżkami rolnymi, które możemy sprzedać w sklepie lub raz jszcze obsiać. Pieniądze są niezbędne w Big Farm, dzięki nim będziemy mieli szansę nieprzerwanego rozwijania naszego gospodarstwa, nabywania kolejnych zwierząt i zakładania dodatkowych hodowli roślin. Razem z rozrostem naszej gospodarstwa będziemy zobligowani zapewnić sobie odpowiednich pomocników.

Rejestracja w Big Farm to również doskonały pomysł jeśli szukamy gry dla naszego dziecka. Barwna grafika i spokojna tematyka pozbawiona przemocy będzie właściwym wyborem do nastoletnich graczy.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *