Anno Online

Darmowa Online została zlokalizowanana na przeglądarce internetowej, której największy akcent został położony na ekonomię. Ważnym aspektem gry jest także przemyślana strategia, dzięki której będziemy pozyskiwać nowe tereny pod rozwój naszego królestwa. Scenografia stylizowana jest na scenerii przypominających średniowiecze. Gra jest kontynuacją lubianej serii z komputerów stacjonarnych zwanych kolokwialnie „blaszakami”.

Nasze działania inałgurujemy na początkowej wyspie, która jest kluczowym elementem gry. To na niej będziemy tworzyć swoje kupieckie imperium. Musimy pamiętać o naszych obywatelach i musisz troszczyć się o ich potrzeby. Będziesz w stanie zadowolić obywateli stawiając budynki, nadzorując pracę i wytwarzanie materiałów. Twoi obywatele, aby mogli się rozwijać będą nieprzerwanie żądali nowszych usprawnień. Czeka cię sporo ciężkiej pracy, aby rozwinąć własną wyspę i dbać o to, aby mieszkańcy byli szczęśliwi ze swojego żywota przez co będą ciężko wykonywać swoje obowiązki i dbać o dobrą produktywność.

Z czasem stwierdzisz, iż aby zadowolić kolejne wymogi poddanych niezbędną rzeczą stanie się zagarnięcie dalszych miejsc. Do osiągnięcia tego celu będziesz potrzebował rozwiniętych badań. Twoje imperium stanie się potęgą, gdy wszystkie kolonie mądrze połączysz szlakami handlowymi.

Rzeczą, którą do tej pory nie występowała w grze Anno jest to, że użytkownicy będą mieli możliwość tworzenia własnych gildii i działać wspólnie na rzecz wzniosłych celów i wypełniania bogatej gamy misji.
Anno Online to wspaniała gratka dla osób, które chcą miło spędzić wolny czas i chcą zdobyć uznanie wśród pozostałych graczy.

Podejmiesz wyzwanie? Na co czekasz? Sprawdź się!

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *