Aion

Teraz za przyczyną Aion możesz zostać naocznym świadkiem wiecznej potyczki między dobrem i złem.
Arteia to mityczna kraina, w której toczy się potężna wojna pomiędzy ludami Asmodian i Elyos, niegdyś ze sobą zaprzyjaźnionymi.

Dobrego przygotowania rozgrywki możemy być przekonani, gdyż jest ona kolejną produkcją studia NC Soft – sławnego z takich gier jak Guild Wars czy Lineage. Swoją zabawę w świecie Aion zaczniesz wyborem jednej ze stron starcia, opowiesz się za dobrem lub złem i będziesz reprezentował swój lud przez całą grę. W dalszym etapie postanowimy, którą profesję bohatera wybieramy. Twórcy gry oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Magika, Wojownika i Duchownego, z których każda charakteryzuje się unikalną kombinacją skillów i cech. Przeogromny świat Aion i jego podatność na eksplorację pozwoli ci odwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać ogromne dystanse przy wsparciu twoich skrzydeł. Tak więc rozległy świat gry stoi przed tobą otworem, będąc nafaszerowanym całą masą niestworzonych potworów i silnych bossów, strzegących swoich lokacji.
W tym świecie nikomu nie zabraknie także pojedynków z innymi graczami, przedstawicielami wrogiego ludu.
Wkrocz do krainy Aion, łącząc się w sojuszach i gildiach, z którymi podbój świata i zwycięstwo nad odwiecznym wrogiem staną się dużo łatwiejsze.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *